Jak zaplanować idealną randkę

Niezależnie od tego, czy próbujesz umówić się na pierwszą randkę z kimś, czy chcesz spędzić trochę czasu z partnerem długoterminowym, zaplanowanie idealnej randki może być trudne. Brzmi prosto: zbierz się, idź do fajnej restauracji, może obejrzyj film. Dlaczego więc mamy tyle problemów z zaplanowaniem miłej, zabawnej randki, którą obie strony będą się cieszyć?

Stworzyliśmy przewodnik krok po kroku, jak pokonać niektóre przeszkody, które stoją na drodze do zaplanowania idealnej randki w zaledwie 10 prostych krokach.

1. Wymyśl niesamowity pomysł na randkę Pierwszym krokiem do zaplanowania randki jest wymyślenie niesamowitego pomysłu na randkę. Jak na ironię ten pierwszy krok jest czasem najtrudniejszy. Ile razy chodzisz tam iz powrotem ze swoją randką lub znaczącą osobą? Czy to brzmi znajomo: „Nie wiem, co TY chcesz zrobić?”

Tak, czasami zastanawianie się, co robić w dniu randki, może wydawać się nieco zniechęcające, ale staraj się nie zastanawiać. Pamiętaj, że najważniejszymi składnikami idealnej randki są: para czasu, spontaniczność, odkrycie (nauka czegoś o sobie lub ze sobą) i połączenie. Tak długo, jak są one obecne, tak naprawdę nie ma znaczenia, co robisz.

Biorąc to pod uwagę, jeśli potrzebujesz pomocy, mamy kilka pomysłów, które mogą Cię zainspirować. Sprawdź poniższe linki!

Chcesz, aby randka była zabawna i romantyczna, BEZ planowania? Sprawdź niektóre z naszych pudełek na randki.

Chcesz zaplanować randkę? Oto kilka pomysłów na wieczorne randki, które są łatwe do zaplanowania i bardzo wyjątkowe.

Wolisz zostać w domu? Mamy nawet listę niektórych z naszych ulubionych pomysłów na wieczorne randki w domu.

Niezależnie od tego, co zdecydujesz się zrobić, pamiętaj, że randka to czas, aby lepiej poznać potencjalnego partnera lub połączyć się ze swoim znaczącym partnerem. Pod koniec dnia jest to najważniejsza rzecz.

2. Zaplanuj datę (i pozostań zaangażowany) Czy wybrałeś pomysł na następną randkę? Niesamowite! Czas umieścić go w kalendarzu!

Przedyskutuj dostępność ze swoją datą, aby dowiedzieć się, kiedy oboje będziecie dostępni. Dzień, w którym oboje jesteście wolni przez cały dzień, jest idealny, ale mając zaledwie kilka bezpłatnych godzin, działa to w mgnieniu oka.

Ważną częścią wieczoru randkowego jest zaangażowanie. Zbyt wiele razy przepuszczamy randki, aż czujemy, że jest to absolutnie konieczne. Prawda jest taka, że ​​regularne randki są kluczową częścią budowania silnych relacji. W rzeczywistości pary, które mają spójne randki, częściej klasyfikują swój związek jako „bardzo szczęśliwy”, zgodnie z tym raportem Krajowego Projektu Małżeństwa.

Jak więc zachować zaangażowanie, gdy życie staje się zajęte? Mamy tak wiele różnych obowiązków i rzeczy do zrobienia, że ​​może to być trudne. Całkowicie to rozumiemy. Dlatego ważne jest, aby zaplanować to z wyprzedzeniem. Wybierz datę w kalendarzu, z wyprzedzeniem miesięcy, jeśli chcesz, i trzymaj się tej daty, bez względu na wszystko!

Rób wszystko, co konieczne, aby upewnić się, że pamiętasz datę. Utwórz przypomnienie w telefonie, dodaj je do kalendarza cyfrowego lub zapisz w terminarzu. Heck, umieść go w lodówce lub na lustrze, którego używasz, aby się przygotować! Wszystko, co możesz przypomnieć. Tak, randka w nocy jest ważna dla twojego związku.

Badania pokazują, że jeśli coś wstępnie zaplanujesz, dodasz do swojego kalendarza i zobowiązasz się do tego, istnieje większe prawdopodobieństwo, że to zrobisz.

Upewnij się także, aby wzajemnie się rozliczać. Pamiętaj, że jesteś zespołem, nawet jeśli planujesz wieczór randkowy! Przypomnij sobie nawzajem o swojej randce i przygotuj się na niesamowity wspólny czas!

3. Utwórz plan podróży Jeśli planujesz bardziej skomplikowaną randkę z wieloma różnymi zajęciami, pomocne może być utworzenie szkicu wszystkiego, co musisz zaplanować, aby zachować porządek. To świetny czas, aby dokładnie sprawdzić godziny pracy restauracji, czasy filmów, czasy jazdy lub odległości oraz wszystko inne, które są wrażliwe na czas.

Jesteśmy ogromnym zwolennikiem spontaniczności w dniu randek (tak powstają najlepsze wspomnienia), ale chcemy też pomóc ci zminimalizować stres. Zaplanowana noc randkowa nie musi być idealnie ograniczona, ale spóźnienie się na film lub uświadomienie sobie, że restauracja, do której chcesz się udać, nie jest otwarte, ten dzień może być kłopotem i zabrać najważniejszą część randki , ten czas spędzany wspólnie. Zawsze lepiej być bezpiecznym niż żałować!

4. Sprawdź pogodę i zbierz wszystko, co potrzebne Podobnie jak nasz poprzedni krok, przygotowanie się może pomóc ci zrezygnować ze stresujących wydarzeń, które mogą się pojawić.

Sprawdzanie pogody, jeśli robisz wieczór, może być bardzo ważne. To może nie wydawać się tak duże, ale utknięcie w lodowatym mrozie bez swetra może być zabójcą na randki. Lub uwięziony w koszuli z długim rękawem